| anonim_4396 a întrebat:

Desi am prieten, a inceput sa-mi placa mai bine de vreo 2-3 luni de un alt baiat, care este de fapt " inamicul ", " dusmanul " prietenului meu, nu ca asta ar conta.
Ideea e ca am auzit de la diferite persoane, ca el ma place, dar este rusinos, si ca incearca sa-si faca un plan cum sa-mi spuna, cum sa procedeze, desi, acest plan dureaza cam de mult timp.
Nu stiu ce sa fac, mi-as dori sa preiau eu initiativa, dar in acelasi timp, nu-mi doresc, s-ar putea sa fie atat de rusinos incat sa nege.

1 răspuns:
| didiidedi a răspuns:

Lasa-l pe el sa iti spuna si atunci poti fi sigura ca te place ca altfel ar putea fi din razbuna doar ca sa ii fure prietena "inamicului".