| BllaBlla a întrebat:

Buna dimii TPU :*! Vreau si eu sa stiu in ce consta proba psihologica la luceul Militar Dimitrie Cantemir big grin. Astept raspuns happy! Este urgent puppy dog eyespuppy dog eyes love struck Dau fundita >: :*

Răspuns Câştigător
| HelloKitty97 a răspuns:

Buna, nu cunosc acel liceu insa am o idee cam cum ar arata proba psihologica.
Ti se vor adresa mai multe teste, sau seturi de intrebari, de exemplu cand vrei sa dai la un liceu sau facultate legata de politie unde sunt arme si alte obiecte, poate si in alte cazuri, esti intrebat(a) daca ai avut ganduri mai intunecate sa zic asa pe intelesul tuturor, adica daca ai avut vreodata dorinta de a iti face rau tie sau chiar sa te sinucizi.
Sper ca ti-am fost de folos, nu trebuie sa iti faci probleme in acest caz, nu este ca si un test de matematica de care sa iti fie frica.
Bafta!