| VMadalin22 a întrebat:

Bună dimineața!
Mă poate ajuta cineva și pe mine in privința unui cadou?
Vreau sa ii fac iubitei un cadou de ziua ei dar n-am nici cea mai idee ce sa ii iau

4 răspunsuri:
| GraniniCuPiersica a răspuns:

Bună dimineața-_-

Cumpărai ceva ce-i place ei cu Adevărată ce ce înseamnă mult pentru ia ce și dorește de mult si contează cu Adevărată pentru ia

Poate fi si o brățară poate fi si o carte iai ceva ce ia își dorește de mult poți afla asta de la mama ei de la sora ei de la tatăl ei da la fratele ei de la tatăl ei de la mătușa ei de la prietena ei ce mai bună

Poți să-i scrii pe o foaie tot ce simți pentru ia cu Adevărată când o vezi cănd o auzi cand sti ca este bine si in siguranța cand este ia fericită cu Adevărată spui ce simțit pentru ia cu Adevărată trebuie să fie momentul tău și al ei nu trebuie să afli alți sa știe alți doar al tau si al ei voi doi atâta tot

| VMadalin22 explică (pentru GraniniCuPiersica):

Mulțumesc frumos!

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru VMadalin22):

Cu plăcere să fiți fericiți cu Adevărată amândoi.

| VMadalin22 explică (pentru GraniniCuPiersica):

Mulțumim!
Am să îi cum un colier și cercei