| birbiro a întrebat:

ma ajuta si pe mine cineva. in iunie este ziua iubitei mele. o idee de cadou. ( lantisor, inel, floare)am cumparat...o idee va rog. dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| BeiiBiiiyoo a răspuns:

Ai putea sa cumperi o felicitare si sa.i spui cat de mult o iubesti si ii multumesti ca exista!
Ai mai putea sa ii faci o petrecere surpriza sau sa o inviti undeva unde sa fiti doar voi doi si...

6 răspunsuri:
| 7639781254 a răspuns:

O poza cu voi doi intr-o rama simpatica.

| BeiiBiiiyoo a răspuns:

Multumesc pentru fundita

| Adde29 a răspuns:

Buna!
Eu zic sa-i iei un ceas frumos, si o felicitarewinking
Sper ca te-am ajutat happy!

| xAle a răspuns:

Un vibrator thinking

| Intebarisiraspunsuri a răspuns:

Eu as propune sa-i ei o geanta asa mai speciala, o poseta...