| danap a întrebat:

Vreau sa cumpar un cadou deosebit pentru unul dintre prietenii mei. E ziua lui de nastere.
Cine ma ajuta si pe mine, cu o idee super, ofer fundita!

Răspuns Câştigător
| AdeLina a răspuns:

Hmmm... Ai putea sa ii cumperi ceva amuzant... De ex eu i-am cumparat unui prieten de-al meu o cana cu o fata IMBRACATA pe ea... Si atunci cand puneai ceva fierbinte hainele tipei ramaneau transparente... I-a placut mult cadou' meulaughing... Sau.thinking Un ceva de argint pe care sa-l poarte mereu si sa-i aminteasca de tine... Incearca sa ajungi intr-un magazin de suveniruri.Acolo o sa gasesti multe lucruri interesante... pupici:*

11 răspunsuri:
| costyn162 a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa te interesezi fara sa stie bineinteles ce i-ar placea.....Ar trebui sa tii cont si de personalitatea lui, si sa te gandesti si la relatia ta cu el (adica cat de apropiati sunteti, cat de indraznet sa fie cadoul).
Nu prea ma pricep la lucruri de genul asta dar sper ca te-am ajutat...

auran
| auran a răspuns:

Jocul lui preferat (pe calculator)...

| vilmaristul a răspuns:

Pai crezi ca noi te putem ajuta cu ceva?
te ajuti singura, daca esti prietena adevarata!
pana acum trebuie sa stii mai bine ce l ar surprinde!
incearca si spune ne si noua!
bafta!

| VladyCristian a răspuns:

Cea mai buna idee ar fi sa ii cumperi ceva original... Bine, merg si obiectele personalizate. Cert e ca ar trebui sa stii cam ce ii place prietenului tau.winking Cum s-a mai zis pe topic... Valoarea nu conteazawinking

| emy a răspuns:

Buna, danap! Acceseaza link-ul: http://www.cadoultau.ro/default.php/cPath/22.Mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am niste farfuri de argint

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un parfum armani

| dadaaaaa a răspuns:

Eu i-am facut cadou la o colega o perina in forma de inimiora si am dus pe un stik poza cu mine si cu ea si a imprimat-o pe perina si scria ceva pe ea dar nu mai tin minte exact ce pentru ca era acu un an

nu conteaza valoarea...

pup kiss

| IuliaWosster a răspuns:

Sti nu conteaza ce ii dai conteaza sa fie din suflethappy ceva ce sti ca ii placesmug si ca se va bucura eu i-am facut o surpriza prietenei mele am luat 10 cuti de marim deferita. si le-am pus una in cealalta si la sfarsit era o cutiuta micha cu un lantisorhappy mult norockiss

| biank98 a răspuns:

Ceva ce l-ar surprinde cu adevarat si i-ar fi util.

| bianca_4673 a răspuns:

Buna, eu as cumpara un parfum mai deosebit, o pereche de adidasi si o curea misto. depinde de buget, eu le-as cumpara pe toate