| Diaconu_Emy_1997 a întrebat:

Hey. Vine ziua iubitei mele si nu am idee de cadou. Puteti sa ma ajutati cu ceva? Sa fie in 150 ron si daca se poate sa se trimita prin posta romana happy

Dau funda. Multumesc

3 răspunsuri:
| Kitty a răspuns:

Ceas, carte, inel sau orice alt tip de bijuterie care stii ca-i place, parfum, produse de ingrijire personala.

| neutrino a răspuns:

Adesea vad astfel de intrebari: pai daca iti este iubita, atunci tu esti cel ce trebuie sa stii ce gusturi are. Mai adauga la buget si cumpara-i o mica bijuterie din aur, de exemplu un inel sau un lantisor.

| SkyPilot a răspuns:

Ii comanzi un buchet mare de trandafiri rosii. Bugetul tu e cam mic ca sa mai incapa si un cadou. Fa rost d bani si trimite-i o bijuterie mica si eleganta. Eu prefer combinatia de aur alb si galben, de obicei arata foarte bine.