| AxxyAlexandra a întrebat:

Bunahappy
Dintre Narcis si Adrian [Romanii au talent] cine ati vrea sa castige? Pe cine considerati mai talentat? Si daca nu vreti sa castige unul dintre ei, pe cine ati desemna voi castigator?happy
Astept raspunsurile voastre [funditalove struck]
>big grin

Răspuns Câştigător
| xPinkSunShine a răspuns:

Buna happy

Narcis are o voce superba.Adrian are si el o voce foarte frumoasa.M-a impresionat povestea lui sad
As vota pentru amandoi.Nu pot sa aleg. Daca ar fi dupa mine, i-as declara castigatori pe amandoi. love struck

Le doresc succes amandurora!
Pa, pa!

9 răspunsuri:
| dulcykaLy a răspuns:

Adrian ...are o poveste de viata interesanta. si ar merita sa castige

| delia_9230 a răspuns:

Sincer pe Adrian chiar daca eu am alt preferat big grin

| dumitruanca17 a răspuns:

Adrian Tutu clarr:X
Adica e prea talentat dar si Narcis are un talent deosebit
Dar pe mine m`o impresionat povestea lu` Tutu Adi deoarece nu are parinti si cu toate astea el mereu zambeste pe scena si are optimismul acela pe care`l adooor :X
Funda puppy dog eyes?
blushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adrian! Tine minte iubesteti parintii!

| ExistSiEuPeAici a răspuns:

Cred ca Narcis e foarte talentat.Adica ce voce aree`:o
Da` si Adrian este...e foarte greu de decis.Amandoi au voci diferite in medii de muzica diferita.
Adi` e bun la genu` lui de muzica si Narcis la al lui.happy
Oricum.Mie imi place mai mult Adii` deoarece imi place genu` care`l canta si cum cantalaughing. Sper ca`i inteles ceva din ce`am zislaughing
Oricum...sunt foarte buni aman2!love struck

| and_9134 a răspuns:

Balance...cei doi baieti mi se par cei mai talentatihappy

| alexcandy999 a răspuns:

Tutu Adrian

| alexcandy999 a răspuns:

Tutu Adrian pentru ca el este un baiat foarte sincer si m-a impresionat foarte tare povestea lui.

| Elena1234456 a răspuns:

Narcis pentru ca votam talentul, nu cazul.