| Veronik_2695 a întrebat:

Voi cine credetzy ca ar trebui sa castige la Romanii Au Talent? Adrian Tutu sau Narcis?

Răspuns Câştigător
| croissant a răspuns:

Adrian Tutu :X:X:X:X:X:X e asa de dragut... in plus mi-a placut cum a canta,, E clar ca romanii au talent " Dar tie?

11 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Cred ca merita Narcis, insa nu m-am suparat nici daca a luat Tutuwinking

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Adrian tutuhappyhappy

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Adrian tutu

| ImHereForYou a răspuns:

Adrian Tutu asta e visul meu

| Alice a răspuns:

Buna amandoi sunt superbi [voce]. dar mai mult i`au impresionat cazul lui adrian tutu. eu as fii impartit aia 120.000 mii de euro la 2. 60.000 euro fiecare:*

| AliceHappyGirl a răspuns:

Narcis. Acela era intr-adevar talent. Dar Adrian Tutu a impresionat cu povestea sa de viata (de parca nu ar mai fi lume fara parinti, suparata, cu probleme), fiind si destul de dragut le-a atras pe pustoaice (adica fetele fara minte, disperate), a compus o melodie special pentru emisiune si a inceput "sa vorbeasca". Sunt convinsa ca oricine poate face asta. Insa sa canti ca Narcis nu ai cum. Acela este talent adevarat.

| Apy a răspuns:

Adrian tutu normal

| OnutsaXD a răspuns:

Narcis, e cea mai clara si extraordinara voce pe care am auzit-o.

| Diuutsuu a răspuns:

Narcis!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Narcis. Mai spune-mi un contratenor din Romania, deci stabilit in Romania, unde valorile nu sunt luate in seama. Narcis a spus corect : "Ma gandesc sa ma duc si in Anglia, la Britain's got talent." Si daca va castiga, Romania va spune: "Uitati, romanul nostru a castigat! E al nostru!". Iar Adrian Tutu, daca nu are bani, cum naiba are piercinguri?! Inteleg, are nevoie de bani, dar totusi, concursul se numeste "Romanii au talent". Rusine, prostilor!

| Veronik_2695 explică:

Eu cred ca Adrian Tutu!