| andragrigoras2000 a întrebat:

Hi! cum vi s-a parut finala de la emisiunea romanii au talent? va bucurati ca a castigat tutu adrian? de ce?
daca nu va bucurati, cine ati fi vrut sa castige? de ce?
astept raspunsurile voastrekiss

Răspuns Câştigător
| cretuana a răspuns:

Si da si nu, deoarece si Rebeca avea o voce super.star

2 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Pai din cate mi-am dat seama prima data m-am bucurat ca a castigat, dar deja nu prea imi pare bine ca a castigat.Mai oameni buni hai sa fim seriosi ca orice daca vrea poate canta rapp si hip-hop si ce-o mai fi, la orice colt de bloc.Eu personal as fi ales intre Narcis sau barmanul acela, ca nu imi mai vine in minte numele lui.

| AdyAdeluş a răspuns:

Eu cred ca Adrian Tutu a meritat sa castige pentru mesajul pe care l-a transmis dar trebuia sa castige Rebeca are o voce frumoasa si Adrian sincer in afara de mesaj mai nimic nu se poate sa nu stim noi sa facem si de unde sa stim noi ca el a compus si nu altcineva.