| NoReasonNoSmile a întrebat:

Buna dragilor. happy Azi am primit rezultatele la evaluarile nationale si mi-am calculat media cu tot cu media din generala si am nota 6.91.Credeti ca am vreo sansa sa intru la liceul economic? :-s (media de anul trecut a fost 7.73)

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este o diferenta destul de mare si cred ca ai mici sanse, dar totusi exista, asa ca, daca vrei la acel liceu, pune-l prima optiune.

| MadRaven a răspuns:

Bună,
Diferenţa e mare. Şansele sunt minime, dar speranţa moare ultima.
Pune totuşi liceul pe lista de opţiuni, nu se ştie niciodată happy
Numai bine!(:

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Mediile vor rămâne cam aceleaşiwinking

Chiar dacă va fi vreo scădere la unele licee/profile, media va scădea cu maxim 0, 5-1 p : deci la un liceu la care s-a intrat cu 8.90, e posibil ca să se intre cu 8.50 - minim 7.90 happy

Deci, nu ştiu dacă ai şanse de a fi admis/ă la acel liceu!
Totuşi, poţi încerca happy
"Încercarea moarte n-are!"

Toate cele bune.