| LoOvE a întrebat:

Buna dragilor, ce ati facut azi la scoala?(ce intrebare nu? :*)

10 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Am fost la noua şcoală... A fost foarte bine! Ne-a dat orarul până miercuri şi ne-a întrebat ce-am făcut în vacanţă. Colegii sunt foarte drăguţi.

| ladygaga a răspuns:

Mi-am revazut colegii, am luat manualele si am plecat acasalaughing

| YrINaismissingtheoldTPU a răspuns:

Pai.am vorbit, am primit cartile, am cunoscut noile colege:*

| Biby a răspuns:

Astazi a fost super pentru ca prietena mea cea mai buna mi-a facut surpriza un tricou cu hello kitty.Si in clasaam gasit baloane si confectii iar doamna invatatoare ne-a dat multe scoici de la mare si am facut petrecere.

| melc a răspuns:

M'am intalnit cu colegii, diriga ne'a dat cartile, am copiat oraru' de pe avizier si ne'a zis ca ne asteapta la 1 iar laughing chestii obisnuite big grin tu?

| babygyrl a răspuns:

Nimic neobisnuit. M-am intalnit cu colegii, am stat de vorba cu dirigintele, ne-a dat cartile(doamne da multe). Si dupa la un suc. Uh?

| matrixismyname a răspuns:

M-am dus am stat am plecat, maine imi dau cartile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai am stat de vorba cu diriga.happy
am vorbitsmug
si dupa la o prajiturica:X
uh?:*
o zi frumoasa ` cu sooaareeedrooling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai nimic. Mi-am vazut noii si vechii colegi, am stat putin si am plecat in oras cu prietenii. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am intalnit colegii... i-am dat florile lui Diriga si dupa aia am mers la pizza si am plecat acasa