| anayfitza a întrebat:

Buna dragilor!

Vreau si eu sa stiu urgent cand se deschide patinuarul Cismigiu! Da funda la primul raspuns clar si corect.Caut de cateva zile si nu am gasit nimic pe internet. Daca sunteti din Bucuresti si mergeti des prin parcul Cismigiu sau macar sa treceti pe acolo,uitati-va si dupa patinoar, va rog, mersi!

2 răspunsuri:
| Maddiex3 a răspuns:

Eu ştiam că se deschide după prima zăpadă..Adică cam pe 15-20 decembrie.

| Gyganzie a răspuns:

Inchiriatul patinelor va costa in jur de 10 lei si parcul va fi deschos peste maxim o luna.deci peste 2-3 saptamani este deschis caci am citit pe un iste, as publica siteul dar nu este voe in regulamentul TPU.