| Taylorrrrr a întrebat:

Duminica este ziua unei colegii si nu stiu cum sa ma machez....as vrea ceva cu negreu deorece imi iau o fusta gri cu un tricou gri si opincute negre... Daca ati putea sa imi dati tutoriale sau ceva thinking Funda cel mai furmos :*

2 răspunsuri:
| IoanaMtfkr a răspuns:

Ca să te pot ajuta, am nevoie de câteva detalii.De exemplu: culoarea ochilor, a părului şi a pielii.Aşa, după îmbrăcăminte, ţi-aş sugera să foloseşti un ruj roz deschis sau un coral.Machiajul ochilor:pleoapele trebuie să fie gri închis(nu foarte) şi un dermatograf negru, mov sau albastru închis. Dacă ai părul creţ, fă-l cu placa(la 200 c) şi vei arăta super. Sper că ai luat sfatul meu în considerare, eu sunt specialistă în hairstyling şi make-up.
Sunt convinsă că vei arăta bestial! Pa pa!