| nixyp a întrebat:

Buna,dupa ce volum este facut filmul acesta https://www.youtube.com/watch?v=Hdw4dVKiINQ
am citit cam 150 de pagini din vol 1 dar nu regasesc nici o informatie in cadrul filmului. Unde pot gasi un comentariu audio pentru cele trei volume sau filmul bun. Funda :x
*scuzati categoria.
Si da stiu ca trebuie sa le citesc ca sa inteleg tot, dar am nevoie urgenta de film.

2 răspunsuri:
| RoyDupuis a răspuns:

Nu stiu cate volume are (probabil depinde de editie) daca are 3, filmul e facut din toate cele 3!