| anonim_4396 a întrebat:

E normal ca la 17 ani sa nu fi avut vreo iubita sau sa nu ma fi sarutat niciodata?

2 răspunsuri:
| GregHouse a răspuns:

Anormal nu e. Multi poate au avut prietene, dar a fost mai mult de vrajeala. Parerea mea este ca daca nici macar nu-ti place persoana respectiva (nu poate fi vorba de intentii serioase la varsta noastra), n-ar mai trebui sa complici lucrurile deloc.

| LucianP a răspuns:

Nu iti fa griji, fetele de varsta ta se uita dupa baieti mai mari, la randul lor fetele mai mici se uita dupa baieti ca noi, eu, tu..etc trebuie doar sa fii mai atent la persoanele din jur.asa am patit si eu, ma uitam dupa fete de o seama cu mine si celor mai mici ca mine nu le dadeam atentie.si pe mine m a sfatuit o fata mai mare ca mine si a avut dreptate, deci fii mai atenti, mai finut si nu o sa ai problemewinking