| adysor_2849 a întrebat:

e un fraier pe Face Book care a reusit sa isi puna o intreaga comunitate pe urmele sale.Singura problema e ca are un cont cu un nume gen Nbuoiwf B Jkbegriu si o poza cu un emo.Ma puteti ajuta sa aflu orice despre el. Email, ip orice. Daca ma ajutati raman vesnic indatorat.
Cu respect: Adrian

4 răspunsuri:
| Bellatris a răspuns:

O intreaga comunitate? Nu s-ar parea.

| Bellatris a răspuns:

Nu e vorba daca te cred sau nu. Numai ca i-am vazut profilul thinking si in afara de o injuratura, 92 de prieteni parca si cateva activitati, nu prea vad unde este acea comunitate. Atat.

| adysor_2849 explică:

(QueeenBeee)Deoarece nu te cunosc nu te pot convinge.E la latidudinea ta daca ma crezi sau nu.happy

| adysor_2849 explică:

Profilul sau e schimbat sistematic. Dupa ce jigneste 8-10 oameni il sterge si il reface.