| *** ~_- DeLliAaA -_~ *** a întrebat:

Era o melodie de la B. U. G maifa(cred) care era cantata de o fata si de un baiat in care era vorba despre doi copii, toni si alex a caror parinti i`au parasit si dupa mult timp fratii sau intalnit.cred ca asa era.Cine imi poate spune cum se numeste melodia? Funda+folositorbig grin

Răspuns Câştigător
| ClaraZ a răspuns:

Bug Mafia- Pana cand moartea ne va desparti
Iubesc melodia:X

4 răspunsuri:
| crrinnaaa a răspuns:

B. u. g mafia-pana cand moartea ne va desparti big grin. Fundaa:*

| LoReee_6522 a răspuns:

B. U. G Mafia & Adriana -Pana cand moartea ne va desparti :-x`

| Loolyy a răspuns:

B. U. G. mafia&Adriana-pana cand moartea ne ca desparti. funda?big grin