| Nenuţa a întrebat:

Bunahappy, era un film acum muuuuuulti ani, unde o femeie stia ce se va intampla in viitor, si se duce cu prietenii cu masina si, un tir cu lemne se rastoarna si mor toti in afara de ea, care vede din masina cum arde o persoana, apoi se intampla mai multe chestii, gen, in padure o femeie se loveste cu masina, ii se aprinde airbagu` si ii intra prin cap o sulita... si la sfarsit ea se arunca intr-un lac dar nu moare, pentru ca o salveaza iubitul. FUNDA/VOThappy.

Răspuns Câştigător
| kookie93 a răspuns:

Final Destination 3, dar iti recomand si pe celelalte. adica 1, 2, si 4

4 răspunsuri:
| astamika24 a răspuns:

Nu stii cine juca?

| Patty99 a răspuns:

Incearca "la miezul noptii" desi nu cred!

| Nenuţa explică:

Nu, sau poate ca da... adica imi aduc aminte dar nu de numestraight face, oricum era film englezesc:S.

| Nenuţa explică:

E final destination 2, oricum mersi mult :*