| anonim_4396 a întrebat:

este un baiat la scoala care cred ca ma place, adica de exemplu... stateam in banca sa scriu ceva in pauza si el a venit langa mine pe scaun si ma imbratisa.etc etc. asa face. aproape in fiecare zi. dar nu in toate...
mereu cand face chestii de astea eu il imping sau ii spun sa ma lese sau ii dau cu palma laughing :-|... in fine, fac gesturile astea pentru ca toata clasa zice ca e taran sau nu mai stiu eu cum e. dar nu e asa. colegii spun asta pentru ca el nu sta la bloc sta la o vila.
cred ca el este cel mai popular tip din clasa. poate chiar din scoala... pentru ca stiti si voi acum prince devii popular. sa iti bati joc de profesori, sa pui in aplicare tot ce vezi la in puii mei etc. el cam asta face.
eu am inceput sa il plac chiar foarte mult. adica in ore ma uit numai la el. chestii de astea. ce sa fac? eu sunt genul de fata mai rusinoasa si chiar daca il plac ceva parca... imi spune sa nu ma combin cu el.:-|...

pls ajutati-ma...crying

Răspuns Câştigător
| alinutza_1073 a răspuns:

Pai uite u nu asculta de colegi tai ca zic ac e taran si etc... daca u il placi vb cu el sau invita-l la suc si vorbiti zii ca iti place de el si lasa rusinea de o parte daca iti place de elhappylove struck

1 răspuns:
| 凸florina凸 a răspuns:

Pai afla si tu din mai multe surse daca te place. apoi daca te place si si tu il placi de ce sa nu fiti impreuna. daca stii ca colegii tai sunt batjocoritori poti sa fii cu el in secret adica fara sa stie colegii tai.
Si daca numai tie din toata clasa iti face chestiile alea inseamna ca te place si ca vrea sa fie cu tine.
Daca pe parcursu relatiei nu merge ceva poti sa ii spui ca nu mai vrei sa fiti impreuna. si gata.
PaPa PUp