| rap4us a întrebat:

Salut, va rog sa va uitati! Nu stiu ce sa fac. Aproape toti baieti si fetele din clasa sunt combinati unii cu altii si as vrea si eu sa ma combin (pentru ca intr-un fel ma roade oftica ca ii vad pe toti tinandu-se de mana sau alte chestii din astea) si stiu cu cine as putea. Dar nu stiu daca sa o fac sau nu. Adica, eu am mai fost cu fata asta dar nu stiu parca nu imi vine sa ii spun ca o plac...Ne uitam unu la altul in timpul orelor, vorbescu cu ea, radem, si suntem prieteni buni. Ce parere aveti

1 răspuns:
| alexx2012yo a răspuns:

Parerea mea este ca daca iti place de ea trebuie sa ai spui fara rusine