| Äđĺĺ a întrebat:

Buna eu am avut si inca am un blog dar m-am plictist de el,... nu prea stiu ce sa pun pe el... asa ca mi-am facut un fel de site dar am nevoie de un grup de cam 3-4 oameni sa-mi zica niste idei sa am si eu ce sa pun cine se pricepe in postari sa-mi dea un PM sau sa ma contacteze la ID adiy.2011 vreau niste postari care sa atraga! ( este despre IT - PC - telefonane etc.

Răspuns Câştigător
| KoreaJapan a răspuns:

Documenteaza-te despre cele mai noi inventii IT(gen anumite jocuri, anumite programe...) Poti adauga informatiile pe care le-ai,, absorbit'' si poti adauga fiecarui post un videoclip. De ce nu ne-ai dat blogul tau pentru a vedea exact stilul tau?

1 răspuns:
| Äđĺĺ explică:

Tehnologblog.blgspot.com happy