| мιcнєℓℓє a întrebat:

Eu am telefonul Samsung star 2 si nu stu cum sa pun la camera,atunci cand pozez, alb-negru..Va rog frumos explicati-mi! Fundita...happy

Răspuns Câştigător
| yosara a răspuns:

Buna! Presupun ca este ca la IPhone, si anume, trebuie sa ai o anumita aplicatie pentru a da acest efect, sau mai multe, in fine, ar trebui sa ai internet pe telefon, cont pe Market, sau App Store(IPhone), mai multe detalii la Germanos, am avut aceeasi problema la Huawei. Fugi la specialisti laughing. succes!