| 10roxana10 a întrebat:

eu am un cont pe facebook iar acolo am mai multe albume insa in fiecare album am doar cate 2-3 poze, si as vrea sa le pun pe toete intr-un singur album
deci cum fac?

cel mai una si mai detaliat raspuns primeste funda + vot
va rog

3 răspunsuri:
| ralukutza123456789 a răspuns:

Pai nu cred ca ai cum dar daca inca mai ai pozele pe care le-ai p[us pe facebook poti sa stergi albumele si sa le adaugi intr-un singur album pozele daca nu le ai descarca-le de pe facebook in fisierele tale pe computer si apoi stertge albumul dupa fa unu cu ele

| 10roxana10 explică (pentru ralukutza123456789):

Cum sterg un album gol?

| ralukutza123456789 a răspuns (pentru 10roxana10):

Pai sa-r putea sa apara undeva la albume un cos identic ca cel de gunoaie si apesi pe el si se ster, ori daca nu apesi pe toatre pozele si apare ceva de genul:indeparteaza poza... funda?