| alexbosdeboss a întrebat:

Am o probleme..toate pozele de pe Facebook mi-au disparut,cand intru la albume,scrie la fiecare album cate poze are, dar este gol, va rog frumos ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Da-l in judecata pe nemernic. la cati bani are zuckerberg si-a luat nevasta urata si asiatica cred ca a fost amenintat cu moartea de yakuza sau triadele alea de prin asia sa o i-a pe aia in casatorie

| NAT0 a răspuns:

Nu mai poți să le recuperezi, pozele au fost șterse, ori ai luat un virus, ori ai primit magicul „report" la profil/poze și facebookul le-au șters. Sau au fost considerate spamuri.