| anonim_4396 a întrebat:

Eu cu catziva colegii de-ai mei am vrea sa facem la balul bobocilor un program. Dar nu prea avem idei. Ne gandeam sa facem o sceneta sau o parodie dupa ceva ( o emisiune poatethinking ). Dar nu prea avem idei. Ma puteti ajuta. happy. cu cateva idei. happy. sa fie ceva amuzant big grin

Răspuns Câştigător
| Rosalie_9695 a răspuns:

Incercati mondenii. Si eu fac la scoala mondenii, Diana Munteanu si Simona Sensual si o sa fie o sceneta foarte amuzanta. Daca unul dintre voi il poate imita pe Basescu sau pe Hagi sau Becali atunci va iesi ceva foarte frumos si amuzant happy