| 141995 a întrebat:

Buna eu sunt andra. imi plac fratii jonas, tokio hotel, justin bieber si multe alte vedete.as dori sa fac rost macar de o adresa unde pot trimite scrisori, daca nu de id-urile lor.pentru ca am fost trasa pe sfoara de cateva ori.si in plus as vrea sa cunosc fani mai ales din bucuresti.ati putea sa ma ajutati?thinking

14 răspunsuri:
| Roessess a răspuns:

Ai putea sa cumperi o revista gen bravo/ bravo girl/cool girl.etc. si sa cautzi acolo.sigur gasestitongue

| AnonymousMm a răspuns:

Hey! bunahappysi eu sunt vecina cu selena gomez.si casa mea de vacanta e chiar langa a lui miley cyrus.ha ha ha.in fiecare zi ne plimbam cu bicicleta si citim revistetongueoh si de-abia astept sa merg in vacanta sa o vad pe miley, nah ca si eu v-am facut in ciudalaughingsi nici id-urile nu le pot dalaughing"am promis"rolling on the floor

| lollopop a răspuns:

Nu-i mai crede pe cei care zic ca-ti dau id-uri de vedete si de fapt te pacalesc. Ei au id-uri, dar nu le dau la toata lumea, ce-ar fi sa fii vedeta sa intri pe mess si sa te asalteze lumea cu tot felul de lucruri. De aceea au adrese unde sa le trimiti mail-uri sau blogurile lor personale unde sa pui intrebari. Cauta pe google despre astfel de bloguri.

| z8 a răspuns:

Vezi sa nu cunosti fani de genul: Get in the van, I have candy rolling on the floor.

| love_cat a răspuns:

Eu iti recomand revista popcorn! sigur gasesti acolo tot ce doresti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu sunt david sunt cel mai mare fan al tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stau casa langa casu cu justin bieber si me intalnim zilnik ba chiar ne ducem la petreceri vip si ne jucam jocuri videobig grin am id lui dar nu-l dau pentru ca am promis scuze :d ca nul dau dar eu revista popcorn si nici nu e scumpa scuze dac v-am facut ciuda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu sunt Tatiana. imi plac fratii jonas, tokio hotel, michael jackson si multe alte vedete.va roglove struck sa ma ajutati sa caut id-le fratiilor jonas.love struck:X:X:X:X:X:X:X:
X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da te pot ajuta eubig grin
du-te si consultata laughing
fato u ai probleme foarte marirolling on the floorlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce proaste sunteti JustPink si RASPUNS ANONIM ( ala sau aia ca pretinde ca sta casa langa casa cu jutsin bieber ). rolling on the floor. si aia. langa Selena Gomez si Miley Cyrus. rolling on the floorrolling on the floor. Acuma toti oamenii din Romania incet sa se ticneasca de cap. Asa ceva n-am mai vazut. rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor.
Apropo... Nu stiu. Poti cauta pe internet adresele vedetelor sau poti cauta in revista Popcorn, Barvo, Barvo-Girl. etc. In revistele astea gasesti cam vreo 2 adrese de vedete. Cooool rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si eu sunt fana tokio hotel dar daca ai sa mrg la vreun concert de al lor cerele adresa a si app este unu acum in decembrie pe 18 da e in germania deci pentru mine e fain ca eu acolo stau acu daca vrei bilet bagama in lista emonika_zuzulika pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu nu stiu dar cred ca o sa gasejti ce vrei in revista,, bravo girl"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te mai lasa pacalita de alti