| alemik1 a întrebat:

eu sunt reprezentant avon, si primesc o brosura subtire, cu produse pentru reprezentanti. Daca imi comand ceva din ea se aduga pretul la factura si primesc discount si pentru ele? sau produsele aceleau nu au discount ca si celelalte? fuda

Răspuns Câştigător
| mihaelutzamy a răspuns:

Acea brosura mica se numeste,, My avon magazine si sunt produse special pentru tine.la preturi mai mici.pretul se adauga la factura dar discount nu primesti pentru ele pentru ca ele deja sunt reduse la un pret foarte mic. funda?