| anonim_4396 a întrebat:

Exista concursuri corecte la care pot castiga bani sau premii? Daca da, spuneti-le! Funda! Aaa.si sa fie pentru copii.

2 răspunsuri:
| ihavenoidealel a răspuns:

Buna! Eu iti recomand http://clopotel.ro unde scrie concursuri chiar se castiga!:*

| luck96 a răspuns:

Concursuri sunt o gramada in care castigi bani dar e o chestie nu exista concursuri in care castigi bani si e gratuita participarea indiferent daca spuneti ca e gratis ori platesti direct ori indirect tot de la tine pleaca banii, si la varsta ta ar fi dar ca sa castigi trebuie sa fi BUN si sa accepti si riscul pierderii banilor, de obicei cele corecte sun astea extrascolare unde un prieten de-al meu o castigat 1 peste 100 de lei noi iar el o contribuit cu max 250lei specific ca era de matematica si trebuia sa fi bun ca sa castigi eu eram aproape dar lasam astea, nu cad banii din cer trebuie sa fii bun in cea ce faci specializeazate in ceva si sigur dupa ce stii foarte bine ce faci o sa castigi ceva!