| Mariaღ a întrebat:

Buna fetelor. Am si eu o intrebare. Am 17 ani si ciclu neregulat. Luna decembrie am racit si mi-a venit la inceputul lunii ca mai apoi sa mai imi vina o data la sfarsit de tot. Cand ar trebui sa ma astept acum sa imi vina? de cand mi-a venit ultima oara?

1 răspuns:
| Asim99 a răspuns:

Pai in primul rand nu e ceva prea normal, asa ca ar trebui sa vorbesti cu mama ta sa te duca la un specialist (e destul de nasoa treaba). Si daca e neregulat nu poti sti cand va urma.