| Aly_6441 a întrebat:

Buna fetelor, ce parere aveti despre baietii raraiti?

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Au farmecul lor.E mai importat ce spune decat felul in care o spune.

| ReveuseKaari a răspuns:

Hooot!

| OwlMyGod a răspuns:

Mie una mi se pare un lucru foarte cute happy Adica, ii da un aer frantuzesc, desi nu sunt inebunita dupa franceza, imi place mult accentul. Mie una mi se pare un lucru foarte dragut happy

| AndradaE a răspuns:

Sunt si ei draguti. Depinde de tip. Degeaba are un accent perfect fara ticuri si toate cele, daca spune numai porcarii...Nu vad raraitul un defect. happy