| Mirela a întrebat:

Buna fetelor :*.
Cine a folosit ser pentru varfurile deteriorate Advance Techinques de la Avon?
A-ti observat schimbari in bine a varfurilor/firelor despicate de par?
Sunteti multumite de produs si de rezultat?
Ce alt produs stiti pentru parul deteriorat?[de la placa >:"]
Ce produs pentru protectia parului in timpul aranjarii cu placa imi recomandati?
Multumesc :* funidtsa!

Răspuns Câştigător
| aanndreeaa a răspuns:

Am folosit eu.este bun.inca.l mai folosesc.Este sub forma unei creme daca as putea spune...se aplica pe varfuri si are efect de fizativ la inceput.sar dupa ce il piepteni e foarte ok.
Gasesti in Kaufland daca ai in orasul tau de la Gerovital.e in jur de 10-15 lei.E foarte bun mai ales daca folosesti placa.Se aplica dupa bate.sub forma de spray si apoi astepti sa se usuce. ajuta impotrivaa arderii parului in timpul uscarii cu feonul si indreptatului cu placa.