| roxyana03 a întrebat:

Buna

funda+vot

Vreau sa-i trimit prietenului meu un sms, sai arat cat de mult il iubesc, sa fie ceva emotionant, eu cand vreau sa vb cu el, ma intimidez...ma ajutati? va rog? funda+vot

1 răspuns:
| kittygirlllll a răspuns:

Ce sa scriu? nu incap decat 160 de caractere... oare de cate ori pot scrie TE IUBESC?
**Daca ai fi o lacrima in ochi mei nu asi plange nici o data. Si chiar daca asi face-o asi lasa lacrimile sa coboare adanc in inima mea ca sa vezi cat de mult TE IUBESC.
**Mi-as dori sa fiu raza de soare sa te pot privi mereu in ochi sa iu o picatura de ploaie care sa cada pe buzele tale sa te pot saruta macar pentru o clpia si apoi sa ma preling pe coarda sensibila a inimii care se numeste DRAGOSTE! TE IUBESC!