| KattyKatt230399 a întrebat:

Cum ii arat prietenului meu ca il vreau?

7 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Daca ai fi fost mai mare, ti-ai fi scos armele de femeie la inaintare si ai fi stiut cum s-o faci. asa, ma tem ca esti cam mica pentru asta.

| gdez a răspuns:

Gadila-l in palma. Oahaha. Mbine. daca stie ca gadilatul in palma cu un deget inseamna ca il vrei. daca nu..musca-l usor de ureche si sopteste-i ca-l vrei.

| neutrino a răspuns:

Pai daca el iti este deja prieten si nu vede stralucirea ochilor tai atunci cand il privesti, atunci totul este pierdut, nu ai nicio sansa la o relatie normala cu acest baiat.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Ii faci striptease.
https://www.youtube.com/watch?v=rd3Cm6m3ufU
Eventual cand sta pe scaun il legi cu niste catuse, sau cu o sfoara ceva.Strans,sa nu scape.Dai tot ce ai mai bun din tine, il exciti pana la epuizare.Tu detii controlul, el e la picioarele tale.Ii desfaci usor catusele, dupa sare pe tine, te tranteste pe masa.Pe fundal se aude sunetul unei farfurii sparte.Actiunea se muta in pat, incepe o partida de sex salbatic.
Asa sigur va intelege ca-l vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te dezbraci si te asezi pe spate, cu picioarele desfacute. Asta e semnul universal ca vrei pe cineva, pana si prietenul tau va intelege.

| Morphines a răspuns:

Scii pe o foaie „te vreau".

Salut@re!

| danyel2012 a răspuns:

Dai semne cat mai clare ca il placi, sau daca nu spune-i direct, va fi usor si pentru tine si pentru el