| G_6716 a întrebat:

help me! Peste 2 zile plec la mare si am burtica... ce costum de baie ar trebui sa port?

7 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Negru subtiaza insa atrage soarele. app`. eu stau la mare si iti zic.nu ai dc sa iti fie rusine pentru ca ai burticawinking

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu trebuie sa-ti fie rusine de corpul tau, te imbraci cum vrei si te porti normal.

| Andreeagen a răspuns:

Ce daca ai burtica sunt, multe care au burtoaiebig grin scuze fetele da asa e si daca chiar vrei sa itia scunzi burtica desi nu pre a cred ca merge poti incerca un costum dintr'o singura piesa se poartahappysi sunt faine aa si negru de pref se spune ca subtiaza si merge si pentru bronz k atrage caldurahappy

| Lumy a răspuns:

Ai mai putea in astea 2 zile sa ti o dieta si sa faci mai mult sport...la mine asa a functionatwinking

| Alex_9605 a răspuns:

Unul obisnuit.Nu trebuie sa te feresti ca ai burta.Cand ai sa ajungi acolo ai sa vezi tot felul de oameni care sunt mai mult sau mai putin multumiti de corpul lor. Sfatul meu este sa fii naturala sa nu mai pui problema asta ca doar mergi sa te relaxezi sa te distrezi nu sa stai numai in apa ca ai burta.Bafta!