| Loryoficial a întrebat:

Ieri am iesit afara cu inca 3 prieteni din clasa sa ne dam cu rolele si eram 2 baieti si 2 fete prietenul meu cu prietena lui si eu eram cu colega mea de banca pe care o plac! la urma ne-am dus la prietenul meu sa ne uitam la un film si s-a facut 11 seara si colega mea de banca trebuia sa ajunga acasa, am conduso pana acasa si mi-a spus sa iii dau un beep cand ajung acasa si eu i-am dat un mesaj:" Am ajuns acasawinking [ nb... te besc :* si mi-a dat mesdaj inapoi :" Ok. cam greu cam greu.gml "...la ce dracu so referit?laughing)

2 răspunsuri:
| Uka_1739 a răspuns:

Adica.poate se refera ca ai ajuns greu acasa.sau ca ti-a fost cam greu sa iti spui sentimentele.parerea mea.big grinbig grin

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
A fost greu să-i declari sentimentele!
Pa, pa.