| IubesteEa a întrebat:

Intrebare pentru fetele de 13, 14, 15 1. vi s-a intamplat sa va indragostiti de un baiat de 16-17 ani? 2. daca da ce ati facut? 3.i-ati spus-o? 4.sunteti impreuna? pai la mine e o poveste frumoasa nu stiu asa cred love struck deci eu am inceput sa ma indragostesc de un baiat de 16 ani si eu am 14 diferenta de 2 ani, si eu nu stiam daca ma place si el i-am trimis mesaj pe mess daca ma place si daca vrea sa fim impreuna bon nu mi-a raspuns dar dupa ce am iesit afara cu colega mea mi-a trimis mesaj cu buna ce faci 5. oare de ce? asa si cu timpul el stie ca il iubesc, dar i-am trimis mesaj ca eram suparata pe el ca nu ma baga inseama cand am ajuns acasa am si plans si i-am trimis mesaj si i-am zis sa raspunda daca ii pasa de mine si a zis ca ii pare rau ca m-a facut sa ma simt asa 6.deci ii pasa? Continuam:joi 19 aprilie (eu am plecat mai devreme acasa dar inainte cand eram afara el tot se uita dupa minelove struckma bagat inseama pe mine prima findca mai eram cu 2 prietene dar mie mi-a zis buna ce faci desi eu nu l-am bagat inseama findca eram aerianalaughingasa si a zambit dupa ce am plecat acasa pe la ora 12 seara vad ca prietenele mele m-au sunat de 4 ori la 20:00 cand ele erau afara si mi-au trimis mesaj cum ca era ceva important cu el.A 2-a zi am intrat si am intrebat-o pe una dintre prietene ce era cu mesajul ala si mi-a spus ca colega mea l-a intrebat daca vrea sa fie cu mine si a zis da conversatia intre ei doi este asa ea :ce e cu tine si prietena mea? el:mai e pana acolo 7.la ce s-a referit? ea:vrei sa fi cu ea? el:nu stiu ea:da sau nu? el:pai ea vrea(adica eu)ea(prietena mea):da el:atunci si eu love strucklove strucklove strucklove struck 8.de ce a intrebat daca vreau sa fiu si eu cu el si apoi a zis atunci si eu? 9.deci eu cu el suntem impreuna? ieri tot cu colega mea am iesit si am stat pana la 8 si 10 desi el nu a venit cum venea de obicei a venit la 8 si era bine pentru minelove struck si el tot se uita dupa mine, apoi am stat pe banca si am chemat un prieten de acolo(de la teren e un teren de fotbal si un parc cu banci )si cand l-am chemat pe ala el tot se uita la noi (sau la mine )mi-a zis colega mea vezi ca se uita dupa tine si fac eu stiulaughinglove struck apoi face ea lui ce faci numai sti sa bagi lumea inseama si i-am zis eu buna i-am facut cu mana si el mie si mi-a zambit:d apoi am plecat acasa am pupat-o pe obraz pe colega mea si el se uita dupa mine apoi m-am intors sa ma intrebe unul cum ma cheama si cand m-am intors si stateam cu ala de vorba el se uita la mine si ala 9.de ce? deci cum vi s-a parut? dau funda la cel mai bun raspuns serios si la cel care a raspuns pe rand 1, 2 multumesc:d

3 răspunsuri:
| RoxxuInna a răspuns:

1.Da
2. Poi l-am rugat sa imi dea id lui
3. Da
4. Da

| pisicutablue a răspuns:

Dupa parerea mea te place
incearca sa vb cu el in particular nici eu nu prea am inteles totul, oboseala.
Nu mai fi asa lasa si spune-i-o in fata baietilor nu le place sa li se spuna prin mesaje.
Sper ca te-am ajutat.
P.S. sigur te place incearca de acum cand te duci in casa sai pupi pe obraz si pe baieti, adica sa gasesti un pretext sal pupi pe elbig grin

| KattyUnknown a răspuns:

Crede-ma ca e o intorsatura pe aici big grin am 16 ani si am stat cu un baiat de 22. L`am placut din prima clipa cand l-am vazut si ceva de genu' cum ai patit tu mi s-a intamplat si mie..am reusti sa stau cu acel baiat vreo 3 luni dar s-a terminat cu plansete findca am pus sufletbig grin Eu cred ca merita sa stai cu primul baiat si sa ai grija de el ca baieti inseala! Bafta.