| andrada a întrebat:

Buna!
Imi dati ceva poze cu freze emo pentru fete? daca se poate si un link unde scrie cum se face freza respectiva.
P. S. sa nu fie cu parul f lung
Ms si funda :*

Răspuns Câştigător
| Eveeee a răspuns:

Ceao :* stiu ew :P : http://www.femei-frumoase.ro/index.php/coafuri-emo de aici iti dai uh seama cum sa-ti faci;) ca e simplu :) fundita;;]

2 răspunsuri:
| Xlove64 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/search
Cel mai simplu este sa te duci la frizer cu poza de la tunsoarea respectiva si ii zici sa ti`o faca exact ca in poza
Da vezi.du`te si tu la un coafor mai bun nu la orice panarama :D