| julya28 a întrebat:

BUNA!
imi dati niste idei pentru a-mi conecta imprimanta la pc.....pare prostesc, dar numerge sad dupa ce o instalez pc-ul nu mi-o recunoaste .....am windows 7, iar imprimanta este Canon MP250

Răspuns Câştigător
| KaterinePierce a răspuns:

Buna. Mi se intampla si mie. Incearca sa scoti firul care face conexiune intre pc si imprimanta, astepti catev aseunde, apoi il bagi iar. Succes. Funda?

1 răspuns:
| Fayree a răspuns:

~ Scoate firul care face conexiune intre pc si imprimanta... Funda? puppy dog eyes.