| dzs22 a întrebat:

Imi place o fata de mult timp. aprox 4-5 luni. ea in tot acest timp a avut prieten doar cu mici pauze(certuri), momentan sunt despartiti de vreo 2-3 zile, el nu este din acelasi oras... ma inteleg ff bine cu ea, vorbim aproape zilnic. stie ca o plac si ca tin la ea. imi spune ca si ea tine la mine si totusi nu vrea o relatie... ma puteti ajuta cu ceva? (am 17 ani )

3 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Chiar daca tineti unul la altul si fata nu vrea sa fiti impreuna, nu o forta. Poate ca vrea sa fie cu baiatul ala si e normal ca intr-o relatie sa mai existe si certuri. Daca ea ti-a spus ca s-au despartit, cel mai bine ar fi sa va intalniti si sa discutati despre voiwinking mai intreab-o o data daca te place si vrea sa fiti impreuna. Bafta!

| GrEen_2189 a răspuns:

Pai... dragoste cu forta nu e prea bine. daca se razgandeste, norocu tau tongue daca nu...chiar imi pare rau

| Catalin_7971 a răspuns:

Date la ea acum cat e certata!