| Loll33 a întrebat:

Bună!
Îmi poate recomanda cineva un profesor/profesoară de matematică care dă meditații pentru bacalaureat din Oradea?(să explice bine, să te facă să înțelegi)

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, ce sa-ti mai explice acum, cand mai sunt 4 luni pana la BAC?
Acum te pune sa rezolvi si eventual te ajuta sa rezolvi, ceea ce se presupune ca ai invatat in ultimii ani.

| Nirvanaaa a răspuns:

Dacă ai prieteni pe la alte licee întreabă de profesori de acolo. Sau eventual dacă ai vreun prof bun prin liceu.