| 1stgreensoul a întrebat:

Imi poate spune cineva daca este vrun autobuz Chiajna București? Sau cum pot ajunge din Chiajna in București? Stiu ca taxiul ia cam 40-50 de lei... Mersi

1 răspuns:
| Latinmoon a răspuns:

Hei!
Intereseaza-te daca ai microbuz Cheajna-Baneasa si sa te lase la Mall Baneasa.
Daca ai ajuns la Mall Baneasa poti zice ca ai intrat in Bucuresti.
De la Mall Baneasa iti iei o cartela de lipit cu 2 caltorii ca sa ai cu ce te intoarce apoi iei 331 si ajungi cu el la Herastrau apoi la Romana depinde unde ai tu treaba.
Good luck!winking