| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate spune cineva daca stie, sau a vazut vreun film romance-comedy dar sa fie romance in el. Cu japonezi, coereni, taiwanezi...si alte specii din astea?laughingrolling on the floor
Am cautat pe net filme romance cu din astia, dar majoritatea le-am vazut...
Va rog, daca stie cineva...sa imi spuna si miebatting eyelashes

ARIGATO!

1 răspuns:
| ma7r1x a răspuns:

Buna, este un film foarte frumos, se numeste Pyaar Impossible (iubire imposibila), e foarte frumos filmul, ti-l recomand si tie, sunt foarte frumoase si melodiile din film, uitate la film si daca iti plac melodiile baga id meu : danut_florin2000, si ti le dauwinking