| Hope1089 a întrebat:

Imi poate spune cineva de unde pot descarca un Power Point care sa mearga? Si un link mi-ar fi de ajutor! Multumesc

P.S.:

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Power Point face parte din Microsoft Office Pack
cel din 2007 il poti descarca de aici, fisierul fiind complet atentie are 1 gb, sper sa te descurci cu instalarea, vezi sa alegi Microsoft Enterprize din cele 3 optiuni la instalare:
http://we.tl/O7UbrLtue7
p.s: cred ca daca vrei, poti instala doar Power Point in loc de intregul pachet Office...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atentie! link-ul pe care ti l-am dat e valabil pana maine (duminica 6 oct 2013)