| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a întrebat:

Bună! Îmi pot recupera contul de TPU? In mod involuntar și independent de alegerile mele mi-a fost dezactivat contul de Facebook, cu care mă logam si la TPU, iar acum nu se mai poate face transmisiunea. Ăsta e cont nou, dar pe cel vechi aveam 84 de răspunsuri câștigătoare și rang, cam 2200. Există șanse să mi-l pot recupera și accesa? Dacă văd moderatorii această întrebare, știind că eu sunt posesorul original al contului Daniel Botezan, care încă există, mă pot ajuta să am acces la el. Nu mai pot accesa nici e-mailul. Mulțumesc!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

TPU interzice utilizarea mai multor conturi pe acest forum!
iar dupa cat SPAM ai postat azi noapte, nici contul asta nu cred ca are zile prea multe.
https://www.tpu.ro/utilizator/abkcdm/raspunsuri/

| Psihiatrie a răspuns:

Dai mesaj la admina, ea stie

| Fatamuntilor a răspuns:

Scrie luni sau marti la contact cu aceasta problema.
Ramai doar cu un cont, ramand ca celalalt sa fie sters.

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 explică:

Vă mulțumesc, tutoror de răspuns, prieteni, happy dar nu văd o rezolvare practică și eficientă a acestei probleme. happy Am trimis mail dar nu se poate din păcate. Asta e! Acela va rămâne cont memorial laughing, iar acesta, noul cont. happy