| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a întrebat:

Salutare! happy Aș vrea să am prieteni din această platformă pe Facebook. big grin Așa ne putem cunoaște mai bine. E bună inițiativa mea? Am găsit pe această platformă oameni de încredere și ar fi frumos să ne cunoaștem mai mult viața. Astfel, facem transmisiunea dintre ce afișăm ca anonimi și ce suntem noi în realitate. big grin Botezan Radu Daniel, am dacă vreți să îmi trimiteți cerere și dacă nu vă trimit eu. Sănătate!

6 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Mișto.
Sau nu.

| Catrice a răspuns:

Ca dai nefolositor d-aia sad

| CassiusAlexander a răspuns (pentru Catrice):

Și mie. Un frustrat.

| Aasdfghj a răspuns (pentru CassiusAlexander):

Da tuturor celor care nu sunt de acord cu ideile lui fanteziste cu dumnezeu, ingeri, rai, iad, povesti. rolling on the floor))

| nicunicu3 a răspuns:

Dai funda|?))