| A0n1mUL a întrebat:

Buna imi pote spune cineva cum poti face o fata se te placa in timp scurt adica "sa o cuceresti total"? si mai vreau sa stiu ceva inca nu mi-am inceput viata sexuala cum ar trebui sa incep? cum sa fac? multumesc...

1 răspuns:
| florescustefan a răspuns:

Salut,pai ca sa faci o fata sa te placa(repede) e foarte greu(bine, daca gasesti una proasta o faci di 2 vorbe)dar sa vorbim de resul fetelor, pai trebuie sa stai cu ea mai mult timp adica sa iesiti impreuna(numeaparat aman2)sa faci glume(sa o faci sa rada) sa o faci sa se simta bine alaturi de tine, incearca sa faci ceva ce ii place si ei sau incearca sa gasiti un subiect comun de discutie si tot asa.
in schimb viata sexuala nu vine ca mos craciun, nu stau sa iti explic happy tot ce iti trebuie e un prezervativ(play safe...da tot mai bun de durex-ul :d)si totul o sa vina de la sine.incearca sa nimeresti cat mai multe puncte din cate ti-am zis si o sa fie bine.ai grija de tine