| scarlet_3936 a întrebat:

deci am un iubit, nu stiu ce sa-i mai spun, ca el si-a inceput viata sexuala! m-a intrebat odata daca vreau sa... asa, si mi-e rusine! am apr 17 ani! ce sa faac? incep?

Răspuns Câştigător
| Dee_9331 a răspuns:

Te simti pregatita? Daca da, nu zic sa nu o faci, dar gadeste-te la riscuri. Daca nu, explica-i ca pur si simplu nu vrei. Daca te iubeste cu adevarat cred ca va intelege. Cam atat pot eu sa iti zic. Sper ca te-am ajutat.

5 răspunsuri:
| SociallyDepressed a răspuns:

Daca nu te simti pregatita nu o face.

| Casiana a răspuns:

Cel mai bun test! Te astepta cat ai nevoie fara sa mai scoata un cuvant despre sex, inseamna ca te iubeste.Insista sau se schimba fata de tine, inseamna ca nu este baiatul potrivit.

| looolliika a răspuns:

Hmmcred canimanui nu ai fost usor pentru prima oara. daca vrei si totusi parca n ai curaj. fa ca mine inchide ochi si dupa totul o sa se intample de la sine... dar daca nu vrei s-o faci nu o fa.

| myyno a răspuns:

Nu o face! O sa regretii! Daca el e mai mare ca tine inseamna ca vrea sa agate pustoaice si sa faca doar dragoste cu ele! Cum a facut cu prima fata cu care s-a cul; cat asa va face si cu tine!

| madalin_9837 a răspuns:

Nu-ti rusine intreaba-l