| anonim_4396 a întrebat:

Salut, eu nu mi-am inceput viata sexuala dar vreau sa o incep, si prietenul meu spune ca e posibil asa ceva ca dupa contact tot virgina sa ramin, este posibil asa ceva sau nu?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Te pacaleste! Te amageste! Si eu am auzit la viata mea povestea asta de la baieti! Nu-l crede! Este posibil asa ceva, dar acest lucru se intampla la femeile care au himenul foarte elastic! Ori tu nu sti cum il ai! Exista o sansa de 99, 9999999 % sa nu mai fi virgina dupa contact! Daca vrei sa-ti incepi viata sexuala, pregateste-te sa devi femeie!

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu e posibil. Prin definitie, virgina este o femeie care NU a avut nici un contact sexual.

| Vizitiul a răspuns:

Este o forma de manipulare, te-as sfatui sa nu dai curs unui astfel de lucru. Pentru a nu regreta mai tarziu. Gandeste inainte de a face ceva, nu te lasa aburita de doua vorbe frumoase. Nu ai cum sa ramai virgina din moment ce himenul ti-a fost penetrat. Prietenul tau, nu te iubeste, vrea doar sex de la tine. Paraseste-l!

| lyrics a răspuns:

Virginitatea nu consta doar in acea membrana numita himen.
sa zicem ca daca faci sex anal, sau oral, himenul este intact.
dar ai avut totusi un contact sexual, asa ca din punct de vedere moral numai esti virgina.

| rosto a răspuns:

Pai daca el are penisul ca pe degetul meu mic, da, se poate. Deci teoretic, da. Practic, sunt sanse mult mai mici. happy

| Gabitsza a răspuns:

Daca te minte de acum mai bine lasa'l si nu o face cu el

| SteauaROsie a răspuns:

Ahaa... daca ai vaginul cat galeata e posibil sa ramai virginalaughing

| maryutza_2205 a răspuns:

Nu-l crede, minte, depinde de himen aici, dar uh nu ai d unde sa stii cum il ai, logic daca ai un contact sexual nu se mai poate sa fii virgina, depinde de himen, nu-l crede

ai grija d tine

| DenNy_1786 a răspuns:

Daca ai intretinut relatii sexuale nu mai esti!