| Psihiatra a întrebat:

Buna; imi puteti da niste cuvinte in genul celor pe care le zice acest om in videoclip http://www.youtube.com/watch?v=PBpBjne-ueU :)). Vreau sa fac si eu ceva asemanator :)). Si explicatia daca se poate :P

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Antonia! doamne! păi ce aveţi dragilor cu omul? s-a constatat o extorsiune, după care n-am putut să dorm cu nevastă-mea în pat (ăştia sunt ca în bancul ăla: el cu ea vor să facă sex. se pregăteşte el, preludiu. săruturi, pasiune. la care ea: nu pot! el: de ce? ea: vreau să fie cu ploaie! o ia în braţe, o duce în baie, dă drumu' la duş, iar poreludiu, toate cele; ea: nu pot! el: de ce? ea: păi, mai îmi trebuie şi fulgere. el disperat merge în bucătărie ia o cratiţă şi începe iar ritualul, acum folosind cratiţa pe post de "tunete". ea: nu pot! el: de ce dragă? ea: păi avem ploaie tunete, dar unde sunt fulgele? ăsta disperat se pune distruge instalaţia de iluminta de la baie şi reuşeşte într-un final să facă şi fulgere. femeia pare fericită. el iar începe să o sărute pasiune toate cele. ea: nu pot! el: acum ce mai e? ea: nu avem vânt. el merge mega disperat în casă ia ventiatorul, îl aduce acolo, îl pune la fereastră, dă drumu şi la ferestră şi are şi vând. Cu mâinile în toate părţile naturii încearcă să facă din noupreludiu etc. ea: nu pot! ăsta disperat: ce p. mea fă! ţi-am dat tot ce ai vrut: ploaie, tunete, fulgere, vânt. ce mai vrei? ea: păi cum vrei să fac sex pe furtuna asta?

aşa şi omul ăsta bulversat după furtuna după care n-a mai făcut sex.