| BeautifulMonsterLulu a întrebat:

Imi puteti da niste idei de nume pentru imvu?

Răspuns Câştigător
| MaeRi a răspuns:

De exemplu ar suna bine dupa usernameul tau de aicea,dar doar MonsterLulu,si nu e ineaprat sa fie monster,ca sa il ai,iar daca este deja folosit mai adauga numere sau litere, dar sa arate interesant, sau semne dar dinca te stiu nu ai voie sa folosesti semne.

1 răspuns:
| XFabyX a răspuns:

Hey daca vr puneti numele tau si adaugi Dragutzic Sau Skumpyk de exemplu crismoldovan carei regina romanca a imvului are un nume de tot rahatu da e populara e sysa lu varmealaughing